Ročník / Ročník 2015 - Ostrov Pohody - Žďár nad Sázavou

Ročník 2015

Programy k tisku si můžete stáhnout zde:


 


Občanské sdružení OSTROV POHODY ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - spolek

oznamuje, že  18. ročník tradiční předvánoční akce
OSTROV POHODY 2015
K T E R Ý   S E   B U D E   K O N A T   V

MĚSTSKÉM DIVADLE VE ŽĎÁRU NAD SÁZAVOU

od PÁTKU 18.12.2015 do NEDĚLE 20.12.2015

s tímto programem:

 18. 12. 2015 PÁTEK

 19:30     KOUZELNÍK, KTERÝ UMĚL NAMALOVAT DUŠI - Scénická koláž o Janu Zrzavém. V hlavní roli Stanislav Michek. (Společnost Jana Zrzavého, Krucemburk)

19. 12. 2015 SOBOTA

 14:00     POHÁDKY ZE ŠPALÍČKU Pohádky pro nejmenší: Budulínek a Červená Karkulka. (KDS Effrenata, Žďár nad Sázavou)

 14:45     SYNDIBÁD - Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu vonící dálkou, kávou a vzácným kořením, do země jménem Omán. (Divadlo Studna, Hosín)

 16:00    COPAK ČÁPY ASI TRÁPÍ…? Pohádkový příběh pana Čápa a paní Čápové, kteří lidem, co se mají rádi, nosí děti. Ale zas tak jednoduché to není… (Divadlo Matýsek, Nový Bor)

17:15  ZVĚSTOVÁNÍ PO HOSÍNSKU Klasický příběh svaté trojice: Josefa, Marie a narozeného Ježíška v mírně komické úpravě. (Divadlo Studna, Hosín)

 

 19:30   POSLECHOVKA - pocta Martinu Řehořovi – Pro radostnou náladu vám bude zčerstva hrát Aleš Kostečka

20. 12. 2015 NEDĚLE

 14:00  KOUZELNÝ ZVON - Příběh vypráví o dobrodružné cestě za kouzelným zvonem, o velikém přátelství a odvaze. (Dřevěné divadlo Jana Hrubce, Nové Město na Moravě)

 15:00  KOCOURKOV - Kocourkov je město tak chytrých, že díky své chytrosti umí všechno. To bude legrace! (Divadlo Trakař, Praha)

16:15  DESET-DVACET-SOVA! - Interaktivní představení, které zvedne děti ze židle a nenechá nikoho stát v koutě (Studio Damúza o.p.s., Praha)

 17:15    JÁ MALÝ PŘICHÁZÍM KOLEDOVAT ....  Vystoupení žďárských folklórních souborů  Rozmarýnek a Bystřinka v doprovodu Horácké muziky (Žďár nad Sázavou)

Jako vždy bude
VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ
_______________________________________
Divadlo v soboru a v neděli otvíráme již v 13:30Mezi představeními bude ve foyer tradiční DĚTSKÁ DÍLNA - nápady na dárky pro blízké a jejich výroba, paličkování, hrací koutek pro nejmenší, své dovednosti představí umělecký řezbář a další umělci. Pro dokreslení správné předvánoční nálady zahrají a zazpívají zpěváci z Církve adventistů s.d. a žáci 3. ZŠ Žďár nad Sázavou. Na bubny djembe zahrají žáci a učitelé speciálních tříd 3. ZŠ Žďár nad Sázavou. Bude připravena ochutnávka medových perníčků o.s. Přátel waldorfské pedagogiky i silvestrovského pohoštění členů Církve adventistů s.d. Do HER A SOUTĚŽÍ Vás již tradičně zapojí DUHA AZ ze Žďáru nad Sázavou a letos poprvé 25. Přední hlídka ROYAL RANGERS Žďársko.

Ve foyer divadla bude umístěna vánoční výstava, kterou připravili žáci ZUŠ Žďár nad Sázavou. 

Přijďte si pro BETLÉMSKÉ SVĚTLO!

_______________________________________

Tuto akci podporuje město Žďár nad Sázavou www.zdarns.cz

_______________________________________


 


Za přípravu her a soutěží děkujeme:

Duha AZ Žďár nad Sázavou25. Přední hlídka ROYAL RANGERS Žďársko              Duha AZ  a  25. Přední hlídka ROYAL RANGERS Žďársko


 

Za podporu děkujeme:


Město Ždár nad Sázavou
http://www.zdarns.czDěkujeme všem u stolečků ve foyer, šatnářům, zvukařům, osvětlovačům, těm, kteří připravují občerstvení, prostě všem, kteří se podílejí na předvánoční pohodě.http://www.plastia.cz/
Široký sortiment pro domov a zahradu se specializací na funkční a designové samozavlažovací nádoby pro pěstování rostlin v interiéru i exteriéru. Zavlažovací konve, podpůrné a růstové podpěry rostlin, držáky a háky pro truhlíky a květináče, dekorativní doplňky, hrabla na sníh,...Dřevostavby na klíč - montované domy - WOOD SYSTEMLukáš Řádek 
Stavby a rekonstrukce
Žďár nad SázavouFasády-Zateplení-Solární technika
http://www.vanderlaan.czTvorba www stránek
Webhosting-Grafické práceIWA, spol. s r.o.
topení-voda-plyn
Brněnská 758
Žďár nad SázavouInterflex 
Nádražní 21
591 01 Žďár nad SázavouUbytování v penzionu v obci
TŘI STUDNĚ
http://www.horacko-penzion.cz/plastové výrobky
tamponovaný potisk
sítotisk
aomavisačky
http://www.domeaplast.cz/Systém horkých vtoků http://www.oryconeu.cz/Mediální podpora:

www.zdarskypruvodce.czDěkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě, realizaci i finančním zajištění loňského OSTROVA POHODY 2014. Děkujeme také všem, malým i velkým divákům, kteří přišli do Městského divadla vytvořit tak báječnou předvánoční atmosféru - jsme rádi, že se Vám na OSTROVĚ POHODY líbilo.

PF 2015