Ročník / OSTROV POHODY 2021 - Ostrov Pohody - Žďár nad Sázavou

OSTROV POHODY 2021

Program k tisku si můžete stáhnout zde:


Dodržujte prosím aktuální protiepidemická opatření: https://covid.gov.cz/opatreni/kultura/omezeni-koncertu-predstaveni-v-divadlech-atd

Celé znění opatření:  https://www.vlada.cz/assets/epidemie-koronaviru/dulezite-informace/omezeni-maloobchodu-a-sluzeb-1066.pdf

Povinnost mít zakrytá ústa i nos

Povinnost mít zakrytá ústa i nos: https://covid.gov.cz/opatreni/rousky-respiratory/povinnost-mit-zakryta-usta-i-nos-ve-vsech-vnitrnich-prostorech-staveb


OSTROV POHODY zapsaný spolek oznamuje, že 24. ročník s názvem
OSTROV POHODY 2021
proběhne, pokud to bude jen trochu možné, s ohledem na budoucí hygienicko - epidemiologickou situaci

v Městském divadle

s tímto programem:

 

18. 12. 2021 SOBOTA - MĚSTSKÉ DIVADLO

 14:00     VÁNOCE PANA SOVY - Nikdo nechce být sám. Natož na Vánoce. Ale co dělat, když je stromeček nastrojený, dárky nachystané a hosté nikde. (Studio Damúza, o.s.p., Praha)

 15:00     ZAPOMENUTÁ POHÁDKA - Pohádkový příběh o jednom království, kde nakonec zvítězí dobro nad zlem, štěstí nad neštěstím, chytrost nad hloupostí... (Teátr Pavla Šmída, Hosín)

 16:00    TŘI PRASÁTKA - Pohádka žongléřská, pohádka drsná, pohádka o životě prasečím, který vůbec není pohádkový. Nazdar!!! Teda chrocht!!! (Kejklířské divadlo Vojty Vrtka, Doudleby)

 17:00    PRINCEZNA NA HRÁŠKU - Není snadné najít kamaráda, ještě horší je, když kluk hledá kamarádku, a nejhorší je, když citlivý princ hledá citlivou princeznu a k tomu má přísnou maminu a tatínka. (Divadlo Koráb, Brno)

 

19. 12. 2021 NEDĚLE - MĚSTSKÉ DIVADLO

 14:00     VYROB SI BETLÉM - Tvořivá dílna ve foyer divadla s výrobou postaviček do betléma, který si odnesete s sebou domů. (Dobrovolníci Ostrova Pohody)

 15:00     ZLATOVLÁSKA - Dvě kuchtičky na zámku uvaří pohádku o chytrém Jiříkovi, mluvících zvířátkách a zlatovlasé panně. Autorské zpracování známého příběhu K. J. Erbena O Zlatovlásce. (Divadlo Liberta, Praha)

 16:00    EKOPOHÁDKA O LEDNÍM MEDVÍDKOVI - Příběh ledního medvídka, který neposlouchal rodiče, a proto ztratil domov. Domov je nade vše a příroda je náš život. (Divadlo Ančí a Fančí, Praha)

 17:00    VÁNOČNÍ PŘÍBĚH ANEB CESTA DO BETLÉMA - Loutkami hraný příběh o narození Ježíška, tak jak se v Českých zemích po staletí vypráví. Adventní příběh pro celou rodinu. (Dřevěné divadlo, Nové Město na Moravě)

V  sobotu, vzhledem k pandemické situaci, nebude ve foyer žádná dětská dílna, děti si budou moci zasoutěžit jen ve venkovních prostorech s organizací DUHA a.s., kde také bude stánek s občerstvením.

Na neděli bude ve vnitřních prostorách divadla připravená tvořivá dílna s výrobou postaviček do betléma, které si potom můžete odnést domů na vystavení. Občerstvení bude opět jenom venku.

Vše bude probíhat v souladu s aktuálními vládními koronavirovými opatřeními. Prosíme, dodržujte je. Děkujeme za pochopení. A hlavně: TĚŠÍME SE NA VÁS!!!

Než se v divadle setkáme, můžete průběžně každý den sledovat nové políčko na Adventním kalendáři na našich stránkách, který odkrýváme od 1. 12. 2021.

Jako vždy bude vstupné dobrovolné.

Tuto akci podporuje také město Žďár nad Sázavou a Kraj Vysočina

 


Za přípravu her a soutěží děkujeme:

Duha AZ Žďár nad Sázavou25. Přední hlídka ROYAL RANGERS ŽďárskoDuha AZ a 25. Přední hlídka ROYAL RANGERS Žďársko


Za podporu děkujeme:


Město Ždár nad Sázavou
http://www.zdarns.czDěkujeme všem u stolečků ve foyer, šatnářům, zvukařům, osvětlovačům, těm, kteří připravují občerstvení, prostě všem, kteří se podílejí na předvánoční pohodě.Podpořil Kraj Vysočinahttp://www.plastia.cz/
Široký sortiment pro domov a zahradu se specializací na funkční a designové samozavlažovací nádoby pro pěstování rostlin v interiéru i exteriéru. Zavlažovací konve, podpůrné a růstové podpěry rostlin, držáky a háky pro truhlíky a květináče, dekorativní doplňky, hrabla na sníh,...Lukáš Řádek 
Stavby a rekonstrukce
Žďár nad Sázavounení malé zakázky... www.sadrokartonyzdar.czSystém horkých vtoků http://www.oryconeu.cz/plastové výrobkytamponovaný potisksítotiskaomavisačkyhttp://www.domeaplast.cz/Ubytování v penzionu v obci
TŘI STUDNĚ
http://www.horacko-penzion.cz/Fasády-Zateplení-Solární technika
http://www.petralaan.czAUTOCONTRuční grafický lis pro tisk originální grafiky z výšky, hloubky i plochy (linoryt, linořez, dřevoryt, dřevořez)O L Y M P U STvorba www stránek
Webhosting-Grafické práceZPMVCRKOVO KOUKOLAMediální podpora:

www.zdarskypruvodce.czHIT Magazín
společensko-inzertní listy regionuDěkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě, realizaci i finančním zajištění loňského OSTROVA POHODY 2020.


ROČNÍK 2020 SE KONAL Z DŮVODU HYGIENICKO - EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACI ON-LINE , FOTOGRAFIE NALEZNETE NA NAŠEM FACEBOOKU.